Newsletter

Chcete dostávať aktuálne ponuky z Poľska? Zadajte svoj e-mail a pridajte sa do nášho mailingového systému!

Katalóg firiem

Kursy walut NBP

Tabela kursów z dnia 2022-05-27
Waluta Sprzedaż Kupno
EUR 4.56 4.65
USD 4.25 4.34
CHF 4.43 4.52
GBP 5.35 5.45
Nachádzaš sa tu: Aktuálne informácie

Nové miesto pre trhy v Novom Targu

13 Marec 2015, Piatok

Od jesene prebiehajú práce na výstavbe nového obchodného miesta pre trhy v Novom Targu. Spoločnosť "Nowa Targowica" ktorá vykonáva tento projekt sľubuje, že obchodníci budú môcť používať nové trhové miesto na jeseň 2015 alebo na jar budúceho roka.

Trhy

26 December 2014, Piatok

V sobotu 27. decembra trhy v Novom Targu sa budú konať normálne. 1. januára vo štvrtok sa trhy konať nebudú.

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2015!

24 December 2014, Streda

Šťastia, zdravia, prosperity a veľa dobrých nákupov v Poľsku, Vám praje kolektív portálu nowytarg.sk!

Vianočný trh

27 November 2014, Štvrtok

Od 6 decembra do 6 januára budúceho roka na Námestí v Nowom Targu, sa bude konať Vianočný trh. Táto udalosť spája obchodné, kultúrne a propagačné aktivity.

Nový salón Black Red White na Podhali (Reklama)

16 September 2014, Utorok

Od dňa 29. augusta v Nowom Targu pôsobí nový obchod s nábytkom BRW Podhale, v ktorom sa ponúka nábytok pre celý dom, vďaka čomu si ľahko môžete meniť zariadenie interiéru a súčasne (vďaka početným akciám) príliš nezmenšovať tučnotu svojej peňaženky.

XIV. Podhalansky jarmok v Novom Targu (foto)

5 September 2014, Piatok

V predposledný augustový víkend v Novom Targu sa konal XIV. Podhalansky jarmok ktorý tradične prilákal tisíce ľudí. Počas trojdňovej akcie sa konala demonštrácia tradičných remesiel, ľudových remesiel a obchodovalo sa s tradičnými výrobkami. Nechýbali aj zaujímavé vystúpenia regionálnych kapel a hviezd poľskej hudobnej scény Maciej Maleńczuk a Rudi Schubert.
Pozrite sa, ako sa účastníci bavili - fotogaléria

XIV. Podhalansky jarmok v Novom Targu

21 August 2014, Štvrtok

Zajtra 22. augusta sa na novotarskom námestí začína XIV. Podhalansky jarmok a bude trvať do nedele 24. augusta. Medzi mnohými stánkami s najrôznejšími produktmi sa predstavia ľudoví remeselníci a umelci. Ústredným bodom akcie je scéna, na ktorej sa predstavia umelci z Poľska a priateľských európskych miest vo večerných hodinách sa predstavia hviezdy poľskej hudobnej scény. Akcia je rozdelená do zón aktivity: pre rodiny s deťmi, nakupujúcich, pre tých, čo hľadajú športový zážitok, dobrú hudbu a chcú čerpať inšpiráciu z folklóru.

15. augusta štátny sviatok

15 August 2014, Piatok

Tento piatok, 15. augusta sa bude sláviť sviatok Nanebovzatia Panny Márie, ktorý v Poľsku je dňom pracovného pokoja. Všetky obchody a spoločnosti budú zatvorené. Od soboty sa všetko bude prevádzkovať normálne.

Aero moto vikend 2014 v Novom Targu

15 August 2014, Piatok

Predstavenstvo Aeroklubu pozýva na Aero moto vikend v Novom Targu (Nowotarski Piknik Lotniczy), ktorý sa bude konať 16-17 augusta na mestskom letisku v Novom Targu. Je to najväčšia akcia tohto druhu v regióne Podhala. Bude trvať dva dni.

Božie telo - Štvrtok 19.06.2014

17 Jún 2014, Utorok

Tento štvrtok, 19. júna sa bude sláviť sviatok Božieho tela, ktorý v Poľsku je dňom pracovného pokoja. Všetky spoločnosti a obchody sú zatvorené. Nebudú sa konať ani tradičné štvrtkové trhy v Novom Targu. Od piatku sa všetko bude prevádzkovať normálne.

statystyka