Newsletter

Chcete dostávať aktuálne ponuky z Poľska? Zadajte svoj e-mail a pridajte sa do nášho mailingového systému!

Katalóg firiem

Kursy walut NBP

Tabela kursów z dnia 2022-01-17
Waluta Sprzedaż Kupno
EUR 4.49 4.58
USD 3.93 4.01
CHF 4.31 4.40
GBP 5.38 5.49
Nachádzaš sa tu: Aktuálne informácie

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2015!

24 December 2014, Streda

Šťastia, zdravia, prosperity a veľa dobrých nákupov v Poľsku, Vám praje kolektív portálu nowytarg.sk!

Vianočný trh

27 November 2014, Štvrtok

Od 6 decembra do 6 januára budúceho roka na Námestí v Nowom Targu, sa bude konať Vianočný trh. Táto udalosť spája obchodné, kultúrne a propagačné aktivity.

Nový salón Black Red White na Podhali (Reklama)

16 September 2014, Utorok

Od dňa 29. augusta v Nowom Targu pôsobí nový obchod s nábytkom BRW Podhale, v ktorom sa ponúka nábytok pre celý dom, vďaka čomu si ľahko môžete meniť zariadenie interiéru a súčasne (vďaka početným akciám) príliš nezmenšovať tučnotu svojej peňaženky.

XIV. Podhalansky jarmok v Novom Targu (foto)

5 September 2014, Piatok

V predposledný augustový víkend v Novom Targu sa konal XIV. Podhalansky jarmok ktorý tradične prilákal tisíce ľudí. Počas trojdňovej akcie sa konala demonštrácia tradičných remesiel, ľudových remesiel a obchodovalo sa s tradičnými výrobkami. Nechýbali aj zaujímavé vystúpenia regionálnych kapel a hviezd poľskej hudobnej scény Maciej Maleńczuk a Rudi Schubert.
Pozrite sa, ako sa účastníci bavili - fotogaléria

XIV. Podhalansky jarmok v Novom Targu

21 August 2014, Štvrtok

Zajtra 22. augusta sa na novotarskom námestí začína XIV. Podhalansky jarmok a bude trvať do nedele 24. augusta. Medzi mnohými stánkami s najrôznejšími produktmi sa predstavia ľudoví remeselníci a umelci. Ústredným bodom akcie je scéna, na ktorej sa predstavia umelci z Poľska a priateľských európskych miest vo večerných hodinách sa predstavia hviezdy poľskej hudobnej scény. Akcia je rozdelená do zón aktivity: pre rodiny s deťmi, nakupujúcich, pre tých, čo hľadajú športový zážitok, dobrú hudbu a chcú čerpať inšpiráciu z folklóru.

15. augusta štátny sviatok

15 August 2014, Piatok

Tento piatok, 15. augusta sa bude sláviť sviatok Nanebovzatia Panny Márie, ktorý v Poľsku je dňom pracovného pokoja. Všetky obchody a spoločnosti budú zatvorené. Od soboty sa všetko bude prevádzkovať normálne.

Aero moto vikend 2014 v Novom Targu

15 August 2014, Piatok

Predstavenstvo Aeroklubu pozýva na Aero moto vikend v Novom Targu (Nowotarski Piknik Lotniczy), ktorý sa bude konať 16-17 augusta na mestskom letisku v Novom Targu. Je to najväčšia akcia tohto druhu v regióne Podhala. Bude trvať dva dni.

Božie telo - Štvrtok 19.06.2014

17 Jún 2014, Utorok

Tento štvrtok, 19. júna sa bude sláviť sviatok Božieho tela, ktorý v Poľsku je dňom pracovného pokoja. Všetky spoločnosti a obchody sú zatvorené. Nebudú sa konať ani tradičné štvrtkové trhy v Novom Targu. Od piatku sa všetko bude prevádzkovať normálne.

1. mája - Sviatok práce 3. máj - Národný sviatok

24 Apríl 2014, Štvrtok

1. máj je v Poľsku dniom pracovného pokoja a všetky obchody sú zatvorené a nebudú sa konať tradičné štvrtkové trhy.
3. mája v Poľsku budeme sláviť 223 výročie prijatia Ústavy - prvej v Európe a druhej, po USA vo svete. Tento deň je poľským národným sviatkom a všetky obchody sú zatvorené a nebudú sa konať tradičné sobotné trhy .
Majte to na pamäti pri plánovaní Vašej cesty do Poľska.

Veľkonočné sviatky

18 Apríl 2014, Piatok

Krásne a radostné dni cez veľkonočné sviatky a veľa životnej pohody v ďalších dňoch Vám zo srdca želá tím nowytarg.sk

statystyka