Newsletter

Chcete dostávať aktuálne ponuky z Poľska? Zadajte svoj e-mail a pridajte sa do nášho mailingového systému!

Katalóg firiem

Kursy walut NBP

Tabela kursów z dnia 2022-05-27
Waluta Sprzedaż Kupno
EUR 4.56 4.65
USD 4.25 4.34
CHF 4.43 4.52
GBP 5.35 5.45
Nachádzaš sa tu: Aktuálne informácie

Nový salón Black Red White na Podhali (Reklama)

Dátum dodania: 16 September 2014, Utorok / Štatistika návštevnosti: 4113

Od dňa 29. augusta v Nowom Targu pôsobí nový obchod s nábytkom BRW Podhale, v ktorom sa ponúka nábytok pre celý dom, vďaka čomu si ľahko môžete meniť zariadenie interiéru a súčasne (vďaka početným akciám) príliš nezmenšovať tučnotu svojej peňaženky.

Black Red White je jeden z najväčších výrobcov a distribútorov nábytku a doplnkov do bytu v Poľsku. Už vyše 20 rokov ponúka veľmi kvalitný nábytok do izieb, kuchyni, nábytok s poťahom, stoly a stoličky, ktoré sú známe svojou funkčnosťou, novodobými technologickými riešeniami, atraktívnymi a rozmanitými vzormi. Bohatú ponuku nábytku doplňujú rôzne doplnky – textil, osvetlenie, dekorácie, koberce, a príslušenstvo nevyhnutné v kúpeľni, kuchyni, šatníku alebo jedálni.

Novotárska expozícia sa nachádza na ploche 1000 metrov štvorcových a skladá sa z troch poschodí. Na začiatku októbra sa dodatočne otvorí poschodie -1, na ktorom sa zariadi ZÓNA PRE SPÁNOK s bohatou ponukou postelí, skríň a kvalitných matracov. Okrem toho na tomto poschodí sa pripravuje aj zóna pre chodby a skrine, ktoré môžeme navrhovať na individuálnu objednávku klienta.

Na prízemí sa nachádza zóna moderného nábytku, pripravená pre tých, ktorí majú radi novátorské vzory a farby. A na poschodí +1 je pripravená expozícia klasického nábytku s kolekcie Family a Premium, navrhovaná pre náročnejších klientov, ktorí si cenia zariadenie interiéru vyššej triedy.

Na najvyššom poschodí BRW Podhale sa nachádza bohatý výber rohových sedacích súprav: od menších určených pre malé priestory, po veľké súpravy do obývačky. Okrem toho obchod má vo svojej ponuke aj nábytok na individuálnu objednávku. Klient si môže vybrať tvar sedacej súpravy, farby, vankúše ako aj niti, ktorými by mala sedacia súprava byť obšitá.

- V našej širokej ponuke každý si nájde niečo pre seba. Máme nábytok na vysokej úrovní, ale aj ten štandardný, z ktorého spoločnosť Black Red White tiež je dobre známa – hovoria pracovníci obchodu. – Snažíme sa v ak najväčšom rozsahu uľahčiť klientovi život. Preto aj okrem predaja ponúkame aj bezplatnú dodávku a vnesenie kúpeného tovaru. Okrem toho naši stolári na objednávku klienta vedia zložiť kúpený nábytok alebo poradiť, ako to môže urobiť sám.
Novootvorený obchod láka akciami. Aktuálna akcia v dňoch 12.-22. septembra je 10% zľava na celú ponuku nábytku Black Red White a možnosť kúpy na 10 alebo 20 splátok z úrokom 0%.

Obchod s nábytkom BRW Podhale sa nachádza na ul. Gen. Władysława Sikorskiego 14A, otvorené pondelok, streda, piatok v čase 9.00-18.00, vo štvrtok v čase 8.00-18.00 a v sobotu v čase 8.00-14.00.

galéria fotiek

statystyka