Newsletter

Chcete dostávať aktuálne ponuky z Poľska? Zadajte svoj e-mail a pridajte sa do nášho mailingového systému!

Naším partnerom sú

Katalóg firiem

Kursy walut NBP

Tabela kursów z dnia 2014-09-23
Waluta Sprzedaż Kupno
EUR 4.14 4.22
USD 3.22 3.29
CHF 3.43 3.50
GBP 5.27 5.38
Nachádzaš sa tu: Úvodná stránka

najnovšie informácie

Vianočný trh

27 November 2014, Štvrtok

Od 6 decembra do 6 januára budúceho roka na Námestí v Nowom Targu, sa bude konať Vianočný trh. Táto udalosť spája obchodné, kultúrne a propagačné aktivity.

Nový salón Black Red White na Podhali (Reklama)

16 September 2014, Utorok

Od dňa 29. augusta v Nowom Targu pôsobí nový obchod s nábytkom BRW Podhale, v ktorom sa ponúka nábytok pre celý dom, vďaka čomu si ľahko môžete meniť zariadenie interiéru a súčasne (vďaka početným akciám) príliš nezmenšovať tučnotu svojej peňaženky.

XIV. Podhalansky jarmok v Novom Targu (foto)

5 September 2014, Piatok

V predposledný augustový víkend v Novom Targu sa konal XIV. Podhalansky jarmok ktorý tradične prilákal tisíce ľudí. Počas trojdňovej akcie sa konala demonštrácia tradičných remesiel, ľudových remesiel a obchodovalo sa s tradičnými výrobkami. Nechýbali aj zaujímavé vystúpenia regionálnych kapel a hviezd poľskej hudobnej scény Maciej Maleńczuk a Rudi Schubert.
Pozrite sa, ako sa účastníci bavili - fotogaléria

XIV. Podhalansky jarmok v Novom Targu

21 August 2014, Štvrtok

Zajtra 22. augusta sa na novotarskom námestí začína XIV. Podhalansky jarmok a bude trvať do nedele 24. augusta. Medzi mnohými stánkami s najrôznejšími produktmi sa predstavia ľudoví remeselníci a umelci. Ústredným bodom akcie je scéna, na ktorej sa predstavia umelci z Poľska a priateľských európskych miest vo večerných hodinách sa predstavia hviezdy poľskej hudobnej scény. Akcia je rozdelená do zón aktivity: pre rodiny s deťmi, nakupujúcich, pre tých, čo hľadajú športový zážitok, dobrú hudbu a chcú čerpať inšpiráciu z folklóru.

15. augusta štátny sviatok

15 August 2014, Piatok

Tento piatok, 15. augusta sa bude sláviť sviatok Nanebovzatia Panny Márie, ktorý v Poľsku je dňom pracovného pokoja. Všetky obchody a spoločnosti budú zatvorené. Od soboty sa všetko bude prevádzkovať normálne.

najnovšie zápisy

statystyka